Inni

 Selena
Selena Sablewska - urodzona 19 października 2001 roku w Katowicach. Jest drugim żyjącym dzieckiem Nyks, została spłodzona przez żołnierza Polski Pawła Mroczka, który poległ na misji w Afganistanie. Wychowywała się w specjalnym świecie stworzonym przez Nyks. W nim miała kochającą rodzinę i przyjaciół. Jednakże wszystko się zmieniło gdy skończyła 10 lat. Nemezis porwała ją z jej "nierealnego świata" i umieściła w wśród bliźniaczych bogów. Do końca nie wiadomo jak dziewczyna uciekła, albo została wypuszczona. Jest bardzo skryta, cicha i małomówna. Nie lubi otoczenia ludzi i woli żyć w cieniu innych. Posiada niezwykłą zdolność pozwalającą cofanie międzywymiarowe, czyli potrafi przywrócić np. ranę, odciętą rękę, stłuczone szkło do pierwotnej postaci. Nienawidzi odgłosu bitwy. Nie potrafi wziąć broni do ręki, woli unikać walki. Powoli otwiera się przed  Shedowem. Uwielbia patrzeć na zachodzące słońce.

Honey
http://3.bp.blogspot.com/-6yLGnSS-dc4/UDoKF_msstI/AAAAAAAAADs/RGx498CZmP8/s1600/tumblr_ls9bezWDNA1qinzkso1_500_large.png
Honey James -  urodzona 23 marca 1991r. w Dortmundzie. Jest córką Niemieckiego trenera Jürgen Klopp. W życiu nie miała zbyt łatwo. Oczywiście każda jej zachcianka zostawała spełniana natychmiast, ale tęskniła za obecnością rodziców. Ojciec ciągle na stadionie albo na konferencjach, a matka uciekła wraz z jej narodzinami. Z domu została porwana w wieku 16lat. Słuch o niej zaginął. Dopiero po roku zjawiła się nieoczekiwanie w obozie przyprowadzona przez Herę. Jest dziewczyną Zayna i bardzo go kocha. Ma wielkie serce i ambicje na dobrą panią domu. Nie lubi walczyć lecz w ostateczności chwyta za broń. Uwielbia zapach świeżego ciasta i śmiech dzieci.

Antony Leons

Antony Leons - ur. 27.03.1987r w Sydney. Nie różni się niczym od przeciętnego herosa, próbuje nie wychylać się poza normę i żyć jak każdy przeciętny heros. Jest synem Asklepiosa, który go sam wychował, dlatego jako jedyny nie narzeka na swojego Boskiego rodzica. Odziedziczył po nim niezwykły talent do leczenia wszelakich urazów, z czego jest bardzo dumny, gdyż spełnia się w pomaganiu innym. Nie lubi chwytać za broń i raczej próbuje tego unikać. Jest Głównym Medykiem obozu  i zajmuje się szpitalem. Uwielbia spędzać czas nad wodą i w bibliotece czytając książki.


Hanna

Hanna Toscano – urodzona 30 czerwca 1995r. w Toskanii. Mało kiedy bywa pewna siebie. Jest miła, cierpliwa, ale również u niej czasem i to mija, przyjazna, zdarza się, że jest czasem szczera, odpowiedzialna. Kiedy ktoś jej podpadnie szybko mu tego nie wybaczy. Potrafi drugiej osobie zaufać po raz drugi, ale nie znaczy to, że jest naiwna. Nienawidzi jak ktoś nią rządzi i pomiata. Jej matka zginęła w wypadku samochodowym, kiedy miała osiem lat. Mieszka razem ze swoim ojczymem, Ramiro. Nie zna swojego biologicznego ojca. Najlepiej się czuje w Toskanii, gdzie może się przyglądać rosnącym winoroślom. 
Należała do Ósemki Wielkich Herosów, lecz po wykonaniu tragicznej misji zdobycia miecza Dionizosa i zabicia jego bliźniaka, wyparła się swojego boskiego życia, czym skutkiem było dobrowolne odebranie pamięci i odesłanie do jej ojczyma.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz