Herosi

Zoey
Zoey Fox - urodzona 2 stycznia 1994r. w Londynie. Strasznie pewna siebie, impulsywna, potrzepana, arogancka, pyskata, posiada wielki temperament i ego wielkości konia. Pomimo jej wielu wad ma także zalety, jest koleżeńska, przyjazna, zaradna, szybko odnajduje się w grupie, potrafi wszystkim przemówić do rozsądku, pomimo tego że sama nie ma rozsądku. Jest strasznie podejrzliwa w stosunku do innych ludzi. Dobrze czuje się ze swoją oddaną ekipą. Jej słabym punktem jest to, że łatwo można ją zranić czego po sobie nie okazuje.  Swojego ojca nie pamięta gdyż odszedł kiedy była małą rozkoszną trzylatką. Została sama z matką która nie miała stałej pracy i była zmuszona zostać grzybiarą, aby zarobić na siebie i córeczkę. Zoey najlepiej czuje się podczas burzy. Uwielbia patrzeć na błyskawice pojawiające się na szarym niebie.


 Pheonix
Pheonix Sallen - urodzona 13 maja 1994 roku w LA. Ma nieco aroganckie podejście do niektórych ludzi, bez ogródek mówi to co myśli. Jest nieco wybuchowa ale również gdy wymaga tego sytuacja wyjątkowo cierpliwa. Po matce, bogini szybkości i zwycięstwa, Nike, odziedziczyła zwinność, zgrabną sylwetkę i zdolność podejmowania spontanicznych ale mądrych decyzji. Uwielbia siedzieć godzinami wpatrując się w czarne niebo usiane milionami gwiazd i jednym wielkim księżycem, który zawsze przypomina jej, że Riker, jej ukochany zawsze gdzieś tam jest. Kochała uśmiechać się do kubka herbaty, siedząc w rozciągniętym swetrze i przypominać sobie jak zdyszany wpadał do niej do domu, łapał za rękę i biegli tak przez las szczęśliwi z życia aby móc dotrzeć na łąkę i oglądać niebo. Z powodu jego pochodzenia widują się rzadko, i Nix nie może nikomu wyjawić, że z nim jest, tym bardziej, że go kocha. Od lat miała z ojcem wspólny sekret. Dotyczył on jej matki.


Susane 

Susane Croft - ur. 20 lipca 1997 roku, w Nowym Yorku. Jest szalona, odpowiedzialna, nienawidzi kłamstwa, nie lubi sprzątać, przez co jej pokój zawsze przypomina wysypisko... wszystkiego. Pomimo częstego strachu, który odzywa się w jej wnętrzu, jest dosyć odważna. Zawsze walczy o swoich bliskich, których ma niewielu. Kocha czytać i to w fikcyjnym świecie beletrystyki spędza najwięcej czasu. Została wychowana w domu dziecka, ponieważ jej matka umarła kiedy miała 4 latka. Susane najlepiej czuje się w osamotnionych miejscach. Kiedy chce się odprężyć, lub o czymś pomyśleć idzie nocą do lasu. Jest typem samotnika, to w książkach odnajduje swój świat. Nienawidzi swojego ojca, uważa, że to jego wina, iż jej matka umarła. Susane nienawidzi się stroić, czas zazwyczaj poświęcany na staranne wybieranie ubrań poświęca na czytanie. Jest niezdarna i nie lubi uprawiać sportu, pomimo tego jej sylwetka nie pozostawia zarzutów. Susane ma moc usypiania oraz przebudzania, jej moc może również przebudzać niektóre rośliny. 
Shedow

Shedow Gomes - urodzony 11 września 1993r. w Santa Luiza. Skryty w sobie, nie szuka przyjaźni, nie ufa ludziom, typ samotnika. W obozie czyje się jako wyrzutek gdyż jego rówieśnicy obwiniają jego matkę Nyks za spłodzenie Nemezis jego siostry. Jest spokojny, opanowany, zawsze próbuje znaleźć logiczne rozwiązanie, odważny, sprytny, poradny. Często używa swojej mocy aby się gdzieś zaszyć lub kogoś śledzić i podglądać. Jego ojciec zginął w strzelaninie. Był policjantem. Shedow trafił do rodziny zastępczej, a jego przyszywanym bratem jest napastnik brazylijskiej reprezentacji, nie jaki Neymar. Matkę widział raz w życiu na swoich  urodzinach Najlepiej szuje się w nocy przy blasku księżyca.  Dylan

Dylan Stephens – urodzony 30 czerwca 1993 r. w Londynie. Nieodpowiedzialny, kochający zabawę i muzykę. Przez wiele lat grał w zespole na gitarze elektrycznej. Wiecznie uśmiechnięty, nienawidzi jak jego przyjaciele są w złym humorze. Odważny i silny, marzący o byciu kimś więcej niż chłopcem z Anglii. Nienawidzi jak dziewczyny rozkazują mu. Razem ze swoją matką przeprowadził się do Toskanii, gdzie pomaga mamie w prowadzeniu sklepu. Nie znał swojego ojca, ale zawsze marzył żeby go spotkać i pokazać mu co stracił. Najlepiej czuje się na scenie.


Gregory


Gregory Andersen – urodzony 12 sierpnia 1992r. w Dublinie. Brakuje mu dużo sprytu, lekko potrzepany, miły, bardzo silny. Uwielbia pracę w kuźni. Jego biologiczna matka umarła przy urodzeniu. Jego przyszywani rodzice wiedzą o jego ojcu. To oni wysłali go do Obozu. Jego ojciec często odwiedza go i jego braci w kuźni

Chester


Chester Neville
- urodził się 13 marca 1995 r. w Sydney. Strasznie umięśniony, silny, wytrzymały, skory do bójki, zawsze pojawia się tam gdzie można powalczyć. Dość sprytny i przebiegły. Chodź jego rodzeństwo nie szczyci się błyskotliwością to Chester jest wyjątkiem i potrafi myśleć logicznie. Nieokrzesany, lubi robić dobre psikusy i uwielbia dobrą zabawę. W śród uczniów cieszy się ogromnym szacunkiem. Jego matka zginęła broniąc go przed Alex'em bliźniaczym bratem jego ojca - Aresa. Jej ofiara została doceniona i sam Ares zaopiekował się swoim pięcioletnim synem wychowując go na olimpie przez 7lat. Po przepowiedni Bóg zmuszony był odesłać swojego syna na ziemię do obozu, ale podarował mi najlepszego rumaka, broń i zbroje na olimpie. Chester najlepiej czuje się na Arenie gdzie może walczyć. 

Christopher

Christopher Booth – urodzony 20 sierpnia 1996r. w Nowym Yorku. Potrzepany, mało odpowiedzialny, dziecinny, upierdliwy, ale i tak przez wszystkich kochany. Jego matka, Rafaela posiada  własną firmę na Manhatanie. W urodziny zawsze jest odwiedzany przez swojego ojca, Hermesa. W obozie jest od szóstego roku życia. Najlepiej się czuje w górach, uważa, że jest bliżej swojego ojca.Rikki

Rikki Brigden - urodzona 12 października 1995 r. w Adelaide. Najmniej lubiana córka Posejdona wśród dzieci Wielkiej Trójcy, jest akceptowana tylko przez swoje rodzeństwo, ale także oni trzymają do niej dystans. Uwielbia spędzać czas przy jezikorku, gdzie może spokojnie porozmawiać z morskimi stworzeniami. Nigdy nie była zakochana i uważa, że to do szczęścia nie jest jej potrzebne. Jej największym przyjacielem jest Christopher, którego zna tutaj najdłużej.

Lorenz

Lorenz Riddle - urodzony 13 marca 1993r. W Newcastle. O cztery minuty starszy od swojego bliźniaka.Mieszka w Meksyku w starym mieście Majów. Ich matka jest słynną amerykańską tancerką, dla której liczy się tyko kariera, a nie własne dzieci. Lorenze jest zabawny, skory do psot i głupot, lubi robić psikusy i bić się z bratem. Najbardziej lubi przebywać na cmentarzu. Nic nie wie  swym ojcu i z całego serca go nienawidzi za to, że ich zostawił, gdyż gdy się urodził ich matka miała zaledwie szesnaście lat. Uwielbia konstruować różne wybuchające rzeczy. Od fajerwerków do tykających bomb zagłady. Uwielbia tłuc się z bratem  i straszyć innych.

Kasmir

Kasmir Riddle - urodzony 14 marca 1993r. W Newcastle. Młodszy o cztery minuty od swojego brata, przy czym urodził się dwie minuty po północy następnego dnia. Mieszka wraz z bratem w Meksyku. Jeszcze niedawno wychowywała ich babcia ale zmarła. Ma wszystkie cechy charakteru jak brat tylko jest bardziej rozważny i to on jest mózgiem zespołu. Wymyśla nowe prototypy itp. W porównaniu do swojego porywczego brata jest nudny, ale i tak uważany za wariata. Po kryjomu kocha się w Klarze. Najlepiej czuje sie przy grobie babci. Uwielbia tłuc sie z bratem o różne pierdoły. 

Marilyn      
http://www.we-dwoje.pl/p/a/14/14/6/20302/c3/c3_dziewczynki_drozsze_w_utrzymaniu.jpg

Marlyn Casillias - urodzona 23 marca 2005r. w Wenecji. Jest jedynaczką, jej ojciec jest słynnym projektantem mody. Uwielbia swoją córeczkę i zawsze ma dla niej czas. Upierdliwa, arogancka, pyskata, kłutliwa, szczera do bólu, zawsze musi postawić na swoim. Nałogowa zbiera podpisy wszystkich, którzy walczyli z "tymi złymi"  oraz uwielbia jak ktoś umi "strzelać winogronami". Dylana uważa za swojego nadwornego klauna, a Shedowa jak prawdziwego idola. Krok w krok za ni chodzi. Jest inna niż wszystkie dzieci Afrodyty. Pragnie nauczyć się walczyć i rozwalać " tych złych ". Słodka, poruszająca swoim zachowaniem blond włosa dziewczynka. Najlepiej czuje sie przy swoich idolach. 


Zayn

Zayn Richards - urodzony 9 października1989 r. w Chicago. Jest Polakiem mieszkającym w Ameryce. Sprytny, mądry, silny, opanowany, wygadany, zaradny, przyjacielski, opiekuńczy. W obozie cieszy się wielkim autorytetem i nikt mu się nie sprzeciwia. Ufa wszystkim i poszedłby za swoimi ludźmi w ogień. Zakochany w Honey - córce Hery. W darze od ojca dostał włócznie wykonaną z błyskawicy, gdy ją dzierży jest niepokonany. Jego matka jest naukowcem, który zapomina o swojej rodzinie i zagrzebuje się w pracy. Nie pałał do niej wielkiego uczucia ale kocha swoją babcię Nimfe drzewną - Jagodę. Po babci odziedziczył dziwne zapędy do ogrodnictwa i zwierząt. Wierzy, że warto walczyć w obronie słusznej sprawy. Najlepiej czuje się podczas burzy.

         
Klara

Klara Viens - urodzona 18 grudnia 1995 r. w Lyon. Zamiast mózgu posiada mikroprocesor, który pracuje na najwyższych obrotach. Świetny strateg, koleżeńska miła, potrafi wczuć się w sytuację, ufa tylko raz i nie daje kolejnej szansy. Strasznie pewna siebie, nigdy nie popełnia pomyłek, panienka doskonała i wiedząca o wszystkim. Posiada dar od swojej matki widzenia urywków przyszłości w snach i potrafi przeczuć ( wiedzieć ) co się niedługo stanie. Jej ojciec jest sławnym producentem muzycznym i nie ma czasu dla swojej córki. Mieszkają w Californii gdzie ojciec ma swój interes muzyczny, a Klara dostęp do różnych muzeów i laboratorium. Najlepiej czuje się w swojej pracowni otoczona różnymi wynalazkami i książkami. Panicznie boi się pająków.


 ************************************************
Herosi bd dodawani na bieżąco!

7 komentarzy:

 1. Musze was poinformować że tak naprawdę Honey nie istnieje. Ponieważ Hera to opiekunka małóżeństw i nigdy nie zdradziłaby swojego męża. Nawet Rick Riordan nie dał żadnego dziecka Hery w swojej ksiażcew. Może lepiej zmienić rodzica Honey?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze wiem, że Hera ślubowała wieczną czystość, tak jak Atena i Artemida i pare innych bogiń:P Ale my idziemy ku nowoczesności:P Czasy się zmieniają i kaprysy bogiń tez:P Przecież są najpotężniejsze wiec mogą wszystko xD
   :*

   Usuń
  2. Nie no ok, tylko wiesz taka drobna rada ;) Kiedy dodacie rozdział 26?

   Usuń
  3. Jeszcze dziś;P Wprowadzam do niego ostatnie poprawkixD

   Usuń
 2. Jak nazywa się aktorka, którą jest Hanna?

  OdpowiedzUsuń